חופשה בארץ מטבריה ועד אילת: לרוץ בתוך הנוף היפה בארץ / רשתTV

לרוץ בתוך הנוף היפה בארץ, אל מול נופי הכנרת או לסיים את המסלול בזריחה מול המצדה? חמישה מרתונים קרובים שלא כדאי לכם לפספס……

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 23.08.2017
כתבו עלינו
0 תגובות

לרוץ בתוך הנוף היפה בארץ, אל מול נופי הכנרת או לסיים את המסלול בזריחה מול המצדה? חמישה מרתונים קרובים שלא כדאי לכם לפספס…

פורסם ברשתTV מערכת Mood

http://reshet.tv/item/mood/vacation-in-israel/activities/a-natural-marathon-413157
אם השתתפתם בתחרות ריצה, או שאתם סתם נוהגים לרוץ להנאתכם בשכונה, אתם ודאי יודעים כי ריצה משפרת פלאים את תחושת הגוף והנפש. טרנד הריצה צובר תאוצה עם הזמן, וערים רבות בארץ ובעולם מתהדרות במירוץ או מרתון אורבני משלהן . ומה אצלנו, כאן בישראל? באופן שאולי יפתיע, יחסית למדינה קטנה, יש לנו לא מעט תחרויות המכניסות את הטבע והנופים הייחודים ממש אל תוך חווית הריצה. הנה כמה מהן.

חצי מרתון לנדרובר ערד-מצדה:משקיעה לזריחה

חצי מרתון לנדרובר ערד-מצדה לזריחה הינו אירוע ייחודי של ריצת לילה אל אתר מורשת בינלאומי- מצדה. התחרות מתקיימת באוויר הפתוח ולאור הירח בשבילי המדבר ופיתולי כביש. סיומו של המסלול יפה במיוחד- לאור הזריחה ולמרגלות המצדה .
הנוף: נקודת סיום מרהיבה במיוחד- זריחה אל מול המצדה.
מקצים:11 ק”מ, 21.1 ק”מ
מתי: 8.9.17 I לפרטים והרשמה: http://www.aradmasadarun.co.il

נקודת סיום מרהיבה במיוחד- זריחה אל מול המצדה
תומר פדר

מרתון התנ”ך

מרתון התנ”ך משחזר את אחת הריצות הראשונות המוזכרות בהיסטוריה האנושית, המופיעה בתחילתו של ספר שמואל: “וירץ איש בנימין מהמערכה ויבוא שילה ביום ההוא”. בסופה של המלחמה בין בני ישראל לפלישתים רץ איש בנימין משדה הקרב הסמוך לראש העין אל עיר המשכן שילה. על פי המסורת, אותו רץ, הפך לימים להיות שאול, מלך ישראל הראשון. אלפי שנים לאחר אותה ריצה היסטורית, מדד יוזם המכבייה יוסף יקותיאלי את אורך המסלול מראש העין לשילה . ההפתעה הייתה עצומה, עת התגלה שאורך המסלול תואם בדיוק את מרחק המרתון המודרני- 42 קילומטר.
הנוף: המרתון אשר נערך על ידי המועצה אזורית מטה בנימין , משרד התיירות ומשרד התרבות והספורט מתקיים אל מול נופי חבל בנימין והרי ירושלים.
מקצים: 5 ק”מ, 10 ק”מ , 21.1 ק”מ, 42.2 ק”מ
מתי: 6.10.17 I לפרטים והרשמה: http://www.biblemarathon.co.il

המרתון המדברי באילת

מרתון בתנאי שטח מדבריים. יזמית ומפיקת האירוע היא חברת מרתון ישראל, המקיימת את האירוע בשיתוף עם עיריית אילת. האירוע מושך אליו תיירים בכל רחבי העולם. למשתתפים צפוי הפנינג מהנה לאורך כל סוף השבוע.
הנוף: נופים מדהימים המשלבים מדבר, הרים וים.
מקצים: 5 ק”מ , 10 ק”מ , 21.1 ק”מ, 42.2 ק”מ
מתי: 17.11.17 I לפרטים והרשמה: http://desertrun.co.il

נופים מדהימים המשלבים מדבר, הרים וים. המרתון המדברי באילת
תומר פדר

מירוץ העגור

מירוץ העגור הוא יוזמה של החברה להגנת הטבע וחברת ארנסט אנד יאנג שמטרתה היא קידום הצפרות בישראל בכלל, ושימור פרויקט העגורים באגמון החולה בפרט.
הנוף:המירוץ מתקיים אל מול נופיו הקסומים של אגמון החולה.
מקצים: 5 ק”מ עממי, 10 ק”מ תחרותי, 21.1 ק”מ תחרותי
מתי: 24.11.17 I לפרטים והרשמה: http://agurrun.co.il

מרתון ווינר הבינלאומי, טבריה

מרתון טבריה הינו המרתון הותיק והמהיר בארץ שפותח מידי שנה את אירועי הספורט של השנה האזרחית.המרתון  אשר נערך ע”י עיריית טבריה ואיגוד האתלטיקה  מתקיים אל מול חופיה המדהימים של הכנרת .
הנוף: מראה מרהיב של חופי הכנרת והרי הגולן.
מקצים: 10 ק”מ , 21.1 ק”מ ( לראשונה), 42.2 ק”מ .
מתי: 5.1.18 I לפרטים והרשמה: http://www.tiberiasmarathon.com

לרוץ לצד חופי הכנרת והרי גולן. מרתון טבריה
runnerscaner

*סייעו בהכנת הכתבה: חברת מרתון ישראל

כתיבת תגובה