הכירו את רויטל גרביץ – מתאמנת לחצי מרתון מדברי

הכירו את רויטל גרביץ,  בת 40 מבנימינה, אימא לארבעה בגילאי 4-11. אחרי חוויה לא נורמלית משנה שעברה רויטל מתכננת לרוץ פעם שניה חצי…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 24.05.2019
הכירו את
0 תגובות

הכירו את רויטל גרביץ, 
בת 40 מבנימינה, אימא לארבעה בגילאי 4-11.
אחרי חוויה לא נורמלית משנה שעברה רויטל מתכננת לרוץ פעם שניה חצי מרתון מדברי. 
בחרתי לרוץ פעם ראשונה את חצי מרתון מדברי כי אני אוהבת ריצות שטח. היה מסלול מהמם ארגון מדהים אז החלטתי לחזור גם השנה.
כמה זמן את רצה?
התחלתי לרוץ לפני שנתיים, מספרת רויטל בהתרגשות בעיקר בשטח ואני נהנית מכל רגע. אפילו שאני אוהבת את העבודה שלי אני מנסה למצוא כל רגע פנוי לריצה ושחיה.
השנה חוץ מחצי המרתון המדברי אני מתכננת לעשות את חצי איש ברזל בגן שמואל, מרוץ אותו אעשה בשלשה עם עוד שתי חברות מדהימות. אילנית היא קטועת רגל, ביחד נשחה את מקצה השחיה ושרי שהיא לקויית ראיה תרכב באופני טנדם כמובן עם מלווה למשך 90 ק”מ כששרי תסיים אני אבצע שחיה לאורך 1.9 ק”מ ואסיים בריצת חצי מרתון.
היכן את מתאמנת?
אני מתאמנת בשלט רחוק אצל איציק שעבן המדהים מנהל ומאמן קבוצת E Team. אני רצה בשדות, בשבילים באיזור בנימינה, מידי פעם נוסעת לנמל תל אביב ולריצות בכל מיני מקומות אחרים עם חברים.
אני עושה המון פעילות ספורטיבית עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות. אני רצה לא מעט עם בחור מיוחד מאוד שנקרא ירון שהוא עם צרכים מיוחדים. ליוותי שחיינית במשחה שהיא גם עם סוג של שיתוק. אני מקבלת השראה מאנשים אלה ומרגישה הכי טוב בעולם שאני איתם.
 
 
מה הרגע שאת זוכרת מהמרתון המדברי ?
רצתי עם שתי חברות והלך לי ממש טוב, הרגשתי טוב, מזג האוויר היה אחלה. בקילומטר האחרון היה ממש מיוחד כשהפתענו את החברה. הבת שלה שחגגה בת מצווה חיכתה לה קילומטר לפני הסיום עם כל המשפחה, היתה ריצה מרגשת עד קו הסיום שם חיכו לי הילדים עם מדליה מיוחדת שעשו. היה מרגש.


 
נסענו כל המשפחה לסופ”ש משפחתי וכולם נהנו.
הילדים ממש התגאו לרוץ איתי עד הסיום הם נהנו מהטקס ומכל האירועים מסביב.

 
הרשמה למרתון מדברי אילת פתוחה עד: 11.11.17
 

כתיבת תגובה