הכירו את הפייסריות של מקצה 10 ק"מ במרתון ווינר טבריה

השנה לראשונה, במהלך נפלא של מרתון ישראל, רק הנשים תכתבנה את הקצב במקצה 10 ק”מ במרתון Winner טבריה. מוזמנים להכיר את הפייסריות…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 05.01.2014
כללי
0 תגובות

השנה לראשונה, במהלך נפלא של מרתון ישראל, רק הנשים תכתבנה את הקצב במקצה 10 ק”מ במרתון Winner טבריה. מוזמנים להכיר את הפייסריות שיעזרו לכם להשיג את התוצאה שתרצו:
גבי שטרסברג (פייסרית 45 דקות)
“בת 42, נשואה, רצה 15 שנים, מתוכם 10 שנים תחרותי. את דרכי המקצועית התחלתי בבלגיה ועליתי לארץ עם בעלי לפני 6 שנים. אוהבת את מרוצי 10 ק”מ ורוצה לשפר כל הזמן את התוצאה במרחק זה. במכביה האחרונה זכיתי במדליית כסף בחצי מרתון. כיום מתאמנת עם מוטי מזרחי, האימונים אתו מאפשרים לי להשתפר כל הזמן”.

סוניה אריאלי (פייסרית 50 דקות)
“בת 46. נשואה+3. טריאתלטית. מנצחת טריאתלון המכביה. סגנית אלופת הארץ בטריאתלון. מנצחת טריאתלון הכנרת, נתניה, תל אביב, טריאתלון נשים, חיפה וגן שמואל לגילאי 45-49. מקום שלישי באליפות הארץ בנגש אופני כביש. מתחרה מדי פעם במרוצי שדה. מקום שלישי מרוץ העגור, מקום ראשון מרוץ משגב, שני מרוץ סביון. בעברי שיאנית ישראל בחצי מרתון לנערות עד גיל 16. כיום רצה 44 דקות למרחק 10 ק”מ. מהנדסת מכונות. מרצה להנדסת מכונות במכללת אורט בראודה כרמיאל”.
מרתון ווינר טבריה
ליאת (תמם) שלום (פייסרית 50 דקות)
“בת 40, נשואה ואמא לשניים (רבע ל 3 ורבע ל 6), ווטרינרית. רצה בערך 11 שנים, מתוכם 10 תחרותי, רוכבת כביש ושוחה כשיוצא. בגדול נוח לי במרוצי חצי מרתון אבל נהנית גם כשיוצא יותר או פחות. רצתי שני מרתונים, רצה עם רצי השפלה, בעיקר בשטח 4-5 פעמים בשבוע. הרגעים הזכורים- המירוץ הראשון והמפתיע לטובה שהיה אחרי כל אחת מהלידות וכל פעם לגלות מחדש איזה כיף זה פשוט לרוץ”.
מרתון ווינר טבריה
עדי בן-צבי (פייסרית 55 דקות)
“בת 45 גרושה פלוס שלושה ילדים. גרה בכוכב יאיר ורצה עם מועדון רצי כוכב יאיר צור יגאל. עד היום השתתפתי במספר מרתונים וטריאתלונים. רגעי השיא הם סיום מרתון ברלין ומקום ראשון בקטגוריה בספרינט המכביה וחיפה. אוהבת לרוץ בחוץ, בטבע. אני רצה הרבה שנים. בשנים האחרונות כשהתחברתי לקבוצת ריצה בישוב התחלתי לרוץ למרחקים ארוכים”.

לורנס גורדון (פייסרית 55 דקות)
“בת 51. אמא ל- 5 וסבתא ל- 4, אוהבת ספורט אתגרי, טבע וריצה ,רצה מאז שזוכרת את עצמי, ב-2008 התחלתי להשתתף בתחרויות ריצה וקוטפת מקומות ראשונים בקטגוריה. מאמנת בקבוצת ״רצים עם לורנס״ שבבעלותי. הכי נהנית לראות רצים חדשים שמתאמנים אצלי שמגלים עולם חדש ומשנים לגמרי את אורחות חייהם ושל משפחתם. אעשה הכל להוביל אתכם לקו הסיום בזמן”.

שרונה שלו מאייר (פייסרית 60 דקות)
“מנהלת מתנ”ס מאמנת ריצה, מרתוניסטית ובנוסף – אמא במשרה מלאה לשלשה מקסימים. חייכנית תמידית וחיובית מאוד ותמיד בתנועה קדימה”.

מירב לשם גונן (פייסרית 65 דקות)
“אמא ל-5 ילדים, מאמנת אישית להתפתחות אישית ומערכות יחסים. הריצה עבורי היא מדיטציה. אשת שיווק בחברה ידועה בצפון”.

מיכל טננבאום (פייסרית 65 דקות)
“בת 28 רווקה, רצה כבר 5 שנים. הריצה התחילה כתחביב במהלך השליחות בגרמניה ומשם התדרדר למרתונים. האהבה האמיתית לריצה נמדדת ביכולת לשלב בין בילויים בערב לבין אימונים בבוקר. המאמן שלי מרשה לי לעשות מרתון אחד בשנה, לכן לקראת התחרות סדר העדיפויות משתנה. יש לרוץ ויש כל השאר, אלו התקופות שאני הכי אוהבת. תקופות של מסירות ומשמעת שמצדיקות את הטירוף שבוער בי כל השנה”.

קרדיט לתמונת פרופיל: עומר מנוס, צלם הבית

כתיבת תגובה