איך להוסיף יותר אנרגיה לחייך?

סובלים מעייפות, אנרגיה נמוכה או תשישות? ספירולינה עשויה להעלות את רמת האנרגיה של הגוף ולסייע להחליף תחושות של כבדות ועייפות בתחושות טובות…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 01.09.2016
בריאות
0 תגובות

סובלים מעייפות, אנרגיה נמוכה או תשישות? ספירולינה עשויה להעלות את רמת האנרגיה של הגוף ולסייע להחליף תחושות של כבדות ועייפות בתחושות טובות וחיוניות.
ספירולינה לתוספת אנרגיה
צריכת ספירולינה יום יום עשויה לשפר באופן משמעותי את רמת האנרגיה של הגוף – כך עולה מעדויות של אנשים רבים, מכל רחבי העולם, הצורכים ספירולינה על בסיס קבוע. צרכנים אלה, נשים וגברים משכבות גיל שונות, מעידים כי בזכות צריכת ספירולינה הם חשים ערניים יותר, חיוניים ונמרצים יותר.
יש לציין, כי רבים מצרכני ספירולינה שסבלו בעבר מעייפות כרונית, מעידים כי האצה הכחולה-ירוקה סייעה להם להתגבר על תופעה לא נעימה זו, וכי עתה הם חשים נמרצים ורעננים יותר כבר בשעות הבוקר ואל תוך השעות הארוכות של המשך היום.
כמו כן, כך עולה מהעדויות, צרכני ספירולינה חשים שיפור – ברוב המקרים שיפור ניכר ובולט – במצב הרוח שלהם: תחושה טובה יותר ונינוחה הנובעת מרמת אנרגיה גבוהה.
ספירולינה לשיפור רמת האנרגיה והחיוניות
כידוע, מחסור בברזל בגוף האדם מתבטא, בין השאר, בתחושה של עייפות ואנרגיה נמוכה. זאת, מאחר שברזל תומך בייצור המוגלובין הנקשר אל תאי דם אדומים ומאיץ את זרימת החמצן, ובכך מעניק תחושת חיוניות לגוף. במקרה של מחסור בהמוגלובין, הלב נדרש לעבודה מאומצת יותר כדי לשמור על רמה נאותה של זרימת חמצן – וכך נוצרת תחושה של עייפות ותשישות, כאשר הגוף עובד שעות נוספות“.
ספירולינה מכילה כמות גדולה של ברזל – פי שלוש ברזל בהשוואה לכבד עוף ופי 65 בהשוואה לתרד. מכאן, שספירולינה עשויה להעלות את רמת ההמוגלובין, לתמוך בהגברת היווצרות כדוריות דם אדומות ובכך לשפר את איכות הדם. צריכה של ספירולינה יום יום מאפשרת לגוף לקבל ולספוג ברזל איכותי ומספקת לו כמות ברזל יומית אופטימאלית הדרושה לתפקוד תקין ולשמירה על הבריאות. ספירולינה מכילה גם חומצה פולית המייעלת את ספיגת הברזל בגוף.
יתרון נוסף של ספירולינה הוא נוגדי החמצון רבי-העוצמה הנמצאים בה, בין השאר כלורופיל וויטמין C, נוגדי חמצון מסייעים להמריץ את גוף האדם מאחר שהם מפחיתים רדיקלים חופשיים. יש לציין, כי רדיקלים חופשיים, הפוגעים והורסים תאים ומאיצים את הזדקנות הגוף, עלולים לסייע בהתפתחות של מחלות שונות, ביניהן סרטן, מחלות לב, פרקינסון ועוד. הכלורופיל, שהוא בעל תכונות אנטי-בקטריאליות, מסייע לניקוי של הכבד והדם ומעודד היווצרות של כדוריות דם אדומות, ובכך תורם לחיזוק מערכת החיסון, מעלה את חיוניות הגוף ומשפר את רמת האנרגיה.
ההרכב התזונתי הנדיר והייחודי של ספירולינה, המשלב חלבון מלא ואיכותי, עם כל שמונה חומצות אמינו החיוניות, שפע של ויטמינים (ביניהם ויטמיני B, ויטמין C, ויטמין D וויטמין E) ושפע של מינרלים (ביניהם ברזל, מגנזיום, אבץ, כרום, אשלגן, סלניום, מנגן ונחושת) – עשוי לספק לגוף תמיכה גבוהה במערכת החיסון ובניקוי של רעלים. המשמעות היא כמובן תרומה גדולה לבריאות הגוף – וגוף בריא הוא גם בעל אנרגיה גבוהה יותר.
ספירולינה עשויה לתרום לאנרגיית הגוף גם דרך מערכת העיכול. זאת, מאחר שצריכת ספירולינה יום יום עשויה לשפר את תפקוד מערכת העיכול, להעלות את רמת הספיגה ולהאיץ את חילוף החומרים. תפקוד תקין של מערכת העיכול מסייע לשמור על משקל נכון – ואף להפחית משקל עודף ואחוזי שומן – ובכך גם משתפרת ועולה רמת האנרגיה של הגוף ותחושות של כבדות ועייפות מתחלפות בתחושות טובות ואנרגטיות של גוף מאוזן.
רוצים לקרוא עוד כתבות על: ספירולינה
 

עינת סולטן

עינת סולטן

עינת סולטן
מאמנת כושר
ומדריכה לאורח חיים בריא
לכל הכתבות של: עינת סולטן
לדף הפייסבוק: עינת סולטן

כתיבת תגובה