אביב קטלני – ימי קורונה העליזים

בתחילת ימי הקורונה, הסתובבה בדיחה בפייסבוק, שאמרה שהשנה בסדר פסח יהיה מותר להשתתף רק ל – 5 אנשים. האשכנזים היו בדילמה: מאיפוא …

מאת: שוש בלייכמן
בתאריך: 26.03.2020
בלוג בנושא ריצה זה החמצן שלי
0 תגובות

בתחילת ימי הקורונה, הסתובבה בדיחה בפייסבוק, שאמרה שהשנה בסדר פסח יהיה מותר להשתתף רק ל – 5 אנשים. האשכנזים היו בדילמה: מאיפוא  נביא עוד 3 אנשים? אנחנו משפחה אשכנזית אסלית, אז החלטנו שלא נזמין עוד 3 אנשים, כדי לא להיתקע איתם בטעות לבידוד של 14 יום. אז זה היה מצחיק. עכשיו זאת המציאות ! !

עולם מטורף ! ! אתמול היה בוקר נהדר, השמיים היו כחולים בלי עננים, בלי רוח, השמש ממש הבריקה, והאוויר היה מלא ריחות וצלילים. יום מושלם לריצה. הודיעו שעומדים לאסור את הריצה בחוץ, אז רצתי הרבה, ופגשתי הרבה אנשים טובים באמצע הדרך. למשל את מוביל הכלבים, את הדוגיסיטר, שלא מזמן הציע לי עבודה, כי היו לו יותר מדי כלבים לטייל איתם. אתמול הוא טייל רק עם אחד, ואשתו. שאלתי אותו מה קרה, וסיפר שבעל הבית לא מסכים  כי גם הכלבים צריכים לשמור מרחק אחד מהשני. אז כמעט  ואין לו פרנסה.

נתקלתי באישה עם ילדה, שטיילו באמצע הכביש. כשראו אותי על המדרכה, האמא נבהלה, קרא מהר לילדה : תזהרי, יש אישה על המדרכה ! הזוי, פניקה. אחר כך פגשתי כמה אנשים, שהלכו עם רצועה של כלב ביד, אבל בלי הכלב. כשראיתי את הבחורה השלישית עם רצועה ביד, כבר צחקתי ! איזה פטנט !

אבל זה עצוב ! ! ! אני מקווה שהכל יגמר מהר, כי חבל לבזבז את האביב היפה הזה, על ישיבה בבית. אישית, אני לא בנויה על אימון על מדרגות הבית וריצה בחניון ! !

זה באסה, בכלל לא סבבה ! !

כתיבת תגובה