לגימה מהטבע – "קשת מיצים טבעיים" היו איתנו במרוץ חרמון

סדרת המוצרים של “קשת מיצים טבעיים” זוכה לביקושים גדולים ומתכתבת עם טרנד הבריאות, שתופס תאוצה בשוק. מנכ”ל החברה, פנחס טאובר, מספר על המוצרים החדשניים שייצאו…

מאת: מערכת מרתון ישראל
בתאריך: 16.08.2016
בריאות
0 תגובות

סדרת המוצרים של “קשת מיצים טבעיים” זוכה לביקושים גדולים ומתכתבת עם טרנד הבריאות, שתופס תאוצה בשוק. מנכ”ל החברה, פנחס טאובר, מספר על המוצרים החדשניים שייצאו בקרוב לשוק ומדבר על מיצי פירות וירקות טבעיים בלי יותר מדי קלישאות.
עמדת מיצים של קשת חיכתה לכל המשתתפים במרוץ חרמון. הרצים נהנו ואף צולמו בשמחתם.

“קשת – מיצים טבעיים” הוקמה כתוצר לוואי, מוצלח מאוד, לחברה שבראשיתה שיווקה תפוחים אורגניים. זה היה לפני כ 15- שנה. “התחלנו בהפקת 50 אלף ליטר בלבד של מיץ תפוחים אורגני בשנה ומהר מאוד ראינו, כי הביקושים למוצר איכותי כשלנו הם גבוהים מאוד. במהלך השנים נוצר מצב שנאלצנו לזנוח את שיווק התפוחים ולהתמקד בייצור מיץ טבעי איכותי. מהיקף של 50 אלף ליטר הגענו כיום להיקף מרשים מאוד של חצי מיליון ליטר מיץ בשנה ופנינו נשואות ליעד הבא – ייצור מיליון ליטר מיץ טבעי איכותי בשנה”, כך מספר בשביעות רצון, פנחס טאובר, מנכ”ל חברת “מיצי קשת” של מושב קשת ברמת הגולן.
הרחבת הייצור מטבע הדברים, עם הגידול בביקושים הזדקקה החברה למטעי פרי נרחבים יותר וכיום “מיצי קשת” עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם “תפוחי בראשית”, שכניהם מהרמה והגליל העליון. עוד שינוי מהותי שחל בחברה היה בהרחבת הייצור למוצרים נוספים מלבד מיץ התפוחים המקורי וכך כיום משווקת
החברה סל מיצי פרי רחב ביניהם: תפוח טבעי, תפוח אורגני, רימון טבעי, סלק-תפוח טבעי, תפוח- גזר
טבעי, פסיפלורה-תפוח טבעי ותפוח-לימון טבעי.
החברה משווקת לאחרונה את סדרת “קשת MIX” באמצעות חב’ הפרדס הישראלי. מוצר חדשני זה מהווה סממן בולט ללטישת עינה לשוק מוצרי הבריאות.
סדרת “קשת מיקס” החדשה היא סדרת בקבוקונים קומפקטיים, כל אחד בצבע שונה ומזמין, לשתייה יום-יומית של קוקטיילי בריאות העשויים ממגוון פירות וירקות. “אנחנו מעניקים לציבור מנה מרוכזת ומאוד מיוחדת של בריאות היישר ממטעי רמת הגולן. קשת מיקס הינו מוצר ייחודי המשלב מיצי פירות וירקות 100% טבעיים בקשת של צבעים, סחוטים וטריים, ללא חומר משמר, ללא תוספת צבע מאכל, ללא מים וללא תוספת סוכר”, מדגיש טאובר.
קשת MIX מיצים טבעיים
בין הצבעים שניתן למצוא בסדרת קשת מיקס:
כתום – המשלב דלעת, תפוח, גזר, רימון ופסיפלורה.
אדום – המשלב גזר, רימון, תפוח וסלק.
ירוק – המשלב תפוח, אננס, ג’ינג’ר, סלרי ורימון.

מה מייחד את המוצר שלכם בהשוואה למתחרים?
“מה שמבדל אותנו משאר השוק הוא שהמוצרים שלנו הם נטו פרי. בלי רכזים, בלי מים, בלי תוספת סוכרים. הפירות נסחטים במפעל, המיץ עובר פיסטור בלבד ומחליק ישר לבקבוקים הנכנסים ישירות לקירור או לוואקום. כמו כן, יש לציין את איכות התוצרת החקלאית עימה אנו עובדים – פירות הגולן הגדלים בגבהים של 1,000 מטרים ומעלה, באוויר צח ובאדמה געשית ונבחרים על-ידינו בקפידה, כך שמדובר באמת על לגימה מהטבע בלי יותר מדי קלישאות”.
חב’ קשת מיצים טבעיים משווקת את מוצריה לרשתות שיווק מובילות כדוגמת שופרסל, מגה, רמי לוי ועוד. וכן על ידי חב’ “השדה” לרשתות וחניות הטבע בכל הארץ.
“קשת” מעסיקה 12 עובדים בלבד בשילוב בני נוער ובוגרי המושב.
איפה אתה רואה את מיצי קשת בעתיד?
“כחברה מובילה וחדשנית בענף, שהתחילה טרנדים כמו מיץ הרימונים הטבעי שכולם חיקו אחרינו, החזון שלנו כיום הוא להיות חברה מובילה בישראל בענף ייצור מיצי פרימיום טבעיים ולהתרחב גם לשווקים הבין-לאומיים. נושא נוסף שאנו בוחנים אותו כעת הוא השתלבות בענף מוצרי הבריאות והספורט ואנו מתמקדים כעת בפיתוחי מוצרים ייחודיים בתחום זה”.

קשת מיצים טבעיים, מושב קשת, רמת הגולן 04-6960582
מיצי קשת keshet-juice.co.il
מאת: יובל גמליאל
  

כתיבת תגובה